Creations Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe forumul pentru creatii, unde ne putem pune propriile creatii!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Drumul inapoi in "viitor"

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Falzar09
Member
Falzar09


masculin Numarul mesajelor : 41
Puncte : 1546
Data nasterii : 24/11/1994
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : Photoshop
Stare de spirit : Normala

Drumul inapoi in "viitor" Empty
MesajSubiect: Drumul inapoi in "viitor"   Drumul inapoi in "viitor" EmptyDum Iul 19, 2009 1:23 am

M-am gandit sa fac un fel de fanfic dar mai mult un fel de gluma.Postati reprosurile despre adevarul!!! si radeti cu pofta mare Very Happy !
Toata lumea crede ca asta este viitorul dar se inseala amarnic,viitorul a fost acum mult timp in urma pe atunci cand mai traiau dinozaurii!Cand s-a inventat calculatorul simplu,dinozaurii aveau deja calculatoare cu ecran LCD care era foarte real.Cand vroiau sa simuleze caderea unui arbore doar ii dadeau vreo 2 suturi si nici nu mai trebuiau sa intre in photoshop sa deschida imaginea si sa mai ameteasca pe acolo so deja vedeau cum cade copacul inspre ei si nu era ca in jocuri ca daca mori o iei de la inceput...aici daca mureai o data dus erai nu mai aveai cale de intoarcere.Cand vroiau sa vada un film de actiune aveau televizor de ultima generatie chiar peste aceea si nu aveau telecomanda de pe care tastezi pe un buton sa vezi posturile...aveau telecomanda automata care din prima te ducea la un film de actiune...ca sa faca asta trebuia sa ii frece o telecomanda de aia peste mutra la unu si vedea filmul de actiune chiar in realitate + ca nu era ca acum cand vezi filmul nu simti nimic...acolo simteai si chiar durea tare.Dar atunci telefonia mobila era foarte avansata nu ca la noi,ei nu aveau telefoane de alea macadane ei aveau telefoane mici,plate si foarte usoare pana ii dadea la unu in cap,atunci erau grele si ala lovit nu se mai trezea...Ei erau civilizati intre ei,iar cand vroiau sa faca un asasinat nu trebuiau sa se ascunda de senatori si alte chestii...ei doar le dadea un telefon mobil mai mare in cap si nu se mai trezeau nici senatorii,nici bodyguarzii.Ei erau sportivi omule!Ei faceau maratonuri de peste 50 de km si nu oboseau ca noi...ei alergau tot drumul pana cadeau intr-o prapastie si nu se mai puteau intoarce.Cand erau obositi nu stateau pe canapele...ei jucau golf,dar nu orice fel de golf ca noi...ei jucau golf cu mingi de aur!Cand era randul unui dinozaur mai mic si mai slab si trebuia sa loveasca mingea o loveau,dar mingea se ferea si dupa aia ii lua la bataie,dar cand vinea un dinozaur foarte mare si fortos mingea statea nemiscata,iar cand dinozaurul o lovea mingea nu se ducea in direct in gaura...se ducea mai intai in ochiul celui care trebuia sa scoata batul din gaura si il omora....dar ceilalti dinozauri nu spuneau ca l-a omorat...cica ar fi lovit gaura miscatoare!
Sus In jos
http://www.narutoninja.tk
kirara
Activ member
kirara


feminin Numarul mesajelor : 57
Puncte : 3065
Data nasterii : 29/07/1995
Data de inscriere : 15/07/2009
Varsta : 28
Localizare : pe pluto!!!
Joburi/Distractii : numaratul oilor
Stare de spirit : happyyy!!

Drumul inapoi in "viitor" Empty
MesajSubiect: Re: Drumul inapoi in "viitor"   Drumul inapoi in "viitor" EmptyDum Iul 19, 2009 1:56 am

super nicee Smile) ai niste greseli de tastare si unele fraze nu au sens Smile) dar merge si asa:))
Sus In jos
http://narutoninja.forumz.ro
hulpitza/sakura
Activ member
hulpitza/sakura


feminin Numarul mesajelor : 50
Puncte : 2551
Data nasterii : 04/11/1996
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Konoha
Joburi/Distractii : PhotoScape,FanFicui:X,ies pe afara :D
Stare de spirit : calma

Drumul inapoi in "viitor" Empty
MesajSubiect: Re: Drumul inapoi in "viitor"   Drumul inapoi in "viitor" EmptyDum Iul 19, 2009 8:12 pm

=))=)) ce faza.Tare fic:))
Sus In jos
http://deea-hulpitza.hi5.com
௰ªª...Ðεελ
New user
௰ªª...Ðεελ


feminin Numarul mesajelor : 17
Puncte : 516
Data nasterii : 13/05/1998
Data de inscriere : 10/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Nu te intereseaza :P
Joburi/Distractii : PC-ul ^^
Stare de spirit : Sad =((

Drumul inapoi in "viitor" Empty
MesajSubiect: Re: Drumul inapoi in "viitor"   Drumul inapoi in "viitor" EmptyJoi Feb 10, 2011 5:12 am

In primul rand ala nu e fan fic . Se presupune ca ar trebuii sa existe personaje , iar daca vroiai sa faci un fic hazliu pt cunostiintele tale generale acelea se numesc parodii , dar ce ai facut tu nu e nici una , nici alta . Nu se intelege absolut nimic din ce ai scris . Iar pe mine nu ma amuza deloc :-j
Sus In jos
http://narutofani.forumgratuit.ro/
Falzar09
Member
Falzar09


masculin Numarul mesajelor : 41
Puncte : 1546
Data nasterii : 24/11/1994
Data de inscriere : 17/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : Photoshop
Stare de spirit : Normala

Drumul inapoi in "viitor" Empty
MesajSubiect: Re: Drumul inapoi in "viitor"   Drumul inapoi in "viitor" EmptyJoi Feb 10, 2011 11:46 pm

Acelasi lucru ai spus si in celalalt thread.Esti cumva vreun bot care repeta acelasi lucru?
Sus In jos
http://www.narutoninja.tk
௰ªª...Ðεελ
New user
௰ªª...Ðεελ


feminin Numarul mesajelor : 17
Puncte : 516
Data nasterii : 13/05/1998
Data de inscriere : 10/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Nu te intereseaza :P
Joburi/Distractii : PC-ul ^^
Stare de spirit : Sad =((

Drumul inapoi in "viitor" Empty
MesajSubiect: Re: Drumul inapoi in "viitor"   Drumul inapoi in "viitor" EmptySam Feb 12, 2011 2:17 am

Din cate stiu eu , nu sunt "bot" in niciun caz . Eu daca citesc un fic il critic si ce daca am scris acelasi lucru ? Eu m-am referit la ficuri diferite . Nu-ti convine critica ? Nu baga in seama postul meu . Decat sa spun ca imi place si ca totul e perfect si bla bla-uri dintrastea , mai bine iti spun ce ai gresit ca sa te perfectionezi .
Sus In jos
http://narutofani.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Drumul inapoi in "viitor" Empty
MesajSubiect: Re: Drumul inapoi in "viitor"   Drumul inapoi in "viitor" Empty

Sus In jos
 
Drumul inapoi in "viitor"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creations Forum :: ~Creatii~ :: Fan Area :: Fan Fiction-
Mergi direct la: