Creations Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe forumul pentru creatii, unde ne putem pune propriile creatii!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hey All ! ^^

In jos 
AutorMesaj
௰ªª...Ðεελ
New user
௰ªª...Ðεελ


feminin Numarul mesajelor : 17
Puncte : 516
Data nasterii : 13/05/1998
Data de inscriere : 10/02/2011
Varsta : 25
Localizare : Nu te intereseaza :P
Joburi/Distractii : PC-ul ^^
Stare de spirit : Sad =((

Hey All ! ^^ Empty
MesajSubiect: Hey All ! ^^   Hey All ! ^^ EmptyJoi Feb 10, 2011 4:18 am

Hello Dears ! My name is Andreea ^^ , I've 12 yeras old and I like very much to speak English ! ^^ Yeah ... Wait for a moment . Good . Am apasat pe butonul de Romana ^^ Va anunt de pe acum ca posturile mele vor fi in combinatie si cu Romana si cu Engleza , but ... Vor fi cuvinte in Engleza pe care toata lumea le cunoaste . And... Pentru cei ce nu au inteles ce am zis eu in prima fraza ... Am zis ca ma numesc Andreea , am 12 ani si imi place sa vorbesc Engleza . Sa vedem ce imi mai place ... Well . I like very much Naruto Shippuuden , FullMetal Alchemist and Lovely Complex Animes .... I like to drawing ( Imi place sa desenez ) Hmm...Poate va intrebati de unde obiceiul asta cu vorbitu' in Engleza . Well ... Am fost in Londra de foarte multe ori si din cauza acestor vizite mi-am perfectionat foarte mult Engleza si pot spune ca e mai usoara ca Romana . Eto... Cam atatea am avut de spus . Questions ?^^
Sus In jos
http://narutofani.forumgratuit.ro/
 
Hey All ! ^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creations Forum :: ~Forum project~ :: Welcome!-
Mergi direct la: