Creations Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe forumul pentru creatii, unde ne putem pune propriile creatii!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hey people!

In jos 
AutorMesaj
AwesomeOne
New user
AwesomeOne


feminin Numarul mesajelor : 1
Puncte : 500
Data nasterii : 06/01/1998
Data de inscriere : 18/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Land of awesomeness
Joburi/Distractii : Sa zicem ca imi place sa scriu...
Stare de spirit : really??

Hey people!  Empty
MesajSubiect: Hey people!    Hey people!  EmptyMier Ian 18, 2012 1:38 am

Nice to meet you guys! Ma numesc Diana si am 14 ani Smile Sa va spun ceva despre mine:

- din moment ce toti suntem fani anime, trebuie sa avem si preferinte, nu? Ei bine: Fullmetal Alchemist/Fullmetal Alchemist Brotherhood, Ao no Exorcist, Naruto Shippuden, Lovely Complex, Spiral, Hell Girl, Gravitation, Hetalia, Romeo & Juliet etc..
- Anime crush: Rin Okumura, Sasuke Uchiha, Roy Mustang, Kiba Inuzuka, Ryuichi Sakuma, Sasori, Romano(South Italy)...
-Imi place foarte mult sa citesc.. in general nu am preferinte, dar mai mult romane Smile
-in afara de citit ma pasioneaza: fotbalul, wrestlingul, pianul si arta.
-poate lumea ma considera putin ciudata dar sunt o persoana destul de sociabila, imi place sa imi fac prieteni, sunt aroganta, imi place sarcasmul si sunt putin egoista...
-cand vine vorba de muzica prefer pop.ul sau rock-pop.ul cat si muzica clasica: One Direction, Simple Plan, The Click Five, Secondhand Serenade, Coldplay, Bruno Mars, Westlife etc...
Sus In jos
 
Hey people!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creations Forum :: ~Forum project~ :: Welcome!-
Mergi direct la: